O mnie

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, studiów podyplomowych w zakresie marketingu w Szkole Głównej Handlowej oraz studium pedagogicznego na Politechnice Warszawskiej. Uczestniczyłam też w podyplomowych studiach w zakresie prawa dowodowego, kryminalistyki i nauk pokrewnych na Uniwersytecie Warszawskim i podjęłam studia doktoranckie o profilu filologicznym, również na UW. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy nauczyciela akademickiego na warszawskich uczelniach, zarówno państwowych, jak i prywatnych. Współpracowałam również ze szkołami językowymi, a nadal współpracuję z biurem tłumaczeń. Wcześniej pracowałam w charakterze specjalisty ds. marketingu i webmastera.

Obecna formuła mojej działalności odpowiada eklektycznemu charakterowi moich zainteresowań, które dotyczą zarówno nauk o zdrowiu, jak i innych dziedzin wiedzy, włączając w to nowe technologie. Dlaczego „In Good Shape” i dlaczego „wellness”? Nie chodziło mi wyłącznie o spa, hotelarstwo, obsługę ruchu turystycznego i tematykę zdrowia.

Dobre samopoczucie dla każdego oznacza coś innego: dla doktoranta zmniejszony stres przed egzaminem czy konferencją, dla dziennikarza możliwość sprawniejszego wyszukiwania materiałów, dla prawnika – świadomość, ile znaczeń może mieć dane słowo lub brak przecinka w kluczowym miejscu, a dla specjalisty ds. IT – możliwość porozumienia się z pracownikami innych, „nietechnicznych” działów. Serdecznie zapraszam na zajęcia.

Monika Machowska